Bra ledare förändrar världen – hur bra är du?

Vad bra att du är nyfiken på ledarskap och vill veta mer om hur du själv är som ledare! Då är du redan ett steg på väg mot att bli en ännu bättre chef – och en ledare som gör skillnad.

Chefakademin är Sveriges mest erfarna utbildningspartner inom ledarskap och management. Vi hjälper dig gärna med de fortsatta stegen framåt.

Börja gärna med att stämma av ditt eget ledarskap mot tidningen Chefs 9 punkter för ett gott ledarskap.

Calle Fleur, vd Chefakademin och chefredaktör för Chef

Calle Fleur, vd Chefakademin
Calle Fleur, vd Chefakademin

Utveckling för alla ledare

Vilket är ditt nästa steg?

Du har förmodligen fullt upp med att tänka på andras utveckling, men vem tänker på din? Alla ledare förtjänar att lyckas. För att göra det krävs ibland en vänskaplig knuff i rätt riktning och verktyg på vägen. Välkommen att kontakta oss för personlig rådgivning – 08-731 41 51!

Bläddra bland utbildningarna